Świszczący oddech, mocny kaszel i posmak krwi w ustach

Mam częsty kaszel zwłaszcza w nocy i nad ranem, a w ciągu dnia mam pojedyncze odkaszlnięcia. Najbardziej ostatnio dokucza mi kaszel zwłaszcza po przebudzeniu z zalegającą wydzieliną w gardle ze świszczącym oddechem. Często mam posmak krwi w ustach. Chcę jeszcze dodać, że mam stwierdzoną chorobę GERD .

Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego - potrzeba decyzji o sposobie leczenia. Samodzielnie może Pani poprawić swój stan stosując ściśle zaleconą dietę.