Parametry w opisie badania serca

Witam W jednym z bada n echa serca oprócz" normalnych" parametrów podano tez PISA ERO VOL AOVIT DP/DT MAPSE RVIT PP TAPSE co oznaczają te wskaźniki oraz jakie sa dla nich przedziały norm i co z nich wynika

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu dokładnej interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę do specjalisty kardiologa. Podczas wizyty zostaną wyjaśnione wszelkie wątpliwości.