Wyniki badania krwi i nieprawidłowe parametry

Witam! Ostatnio czułem się nienajlepiej, odebrałem dziś wyniki morfologii i pogrubione mam następujące wskaźniki : RDW-CV 10,7% [11-16%] - poprawny przedział PWD 20% [11-18%] MPV 11,1fl [6-11fl] Jak mogę interpretować te wyniki?

Trudno interpretować wyniki morfologii bez podania wszystkich parametrów.
Węższy zakres RDW-CV przemawia za "produkcją" erytrocytów o bardzo podobnych parametrach (mały rozrzut wielkości krwinek czerwonych). Parametry płytkowe nie mają standardów w oznaczeniach wykonywanych z użyciem "kombajnów hematologicznych". Do pełnej interpretacji wyniku potrzebny jest wywiad lekarski.