PCOS i niedoczynność tarczycy oraz wyniki badań glukozy

Witam Mam PCOS i niedoczynność tarczycy w związku z czym robilam badanie glukozy i insuliny Oto wyniki Glukoza Na czczo - 94mg Po 2h - 88mg Insulina Na czczo - 75,1 uIU/ml Po 2h - 32,05 uIU/ml HOMA ir - 17,4 Wizyta u diabetologa dopiero za tydzien, lekarz rodzinny rozklada rece mowiac ze sie nie zna na insulinie a cukier ok... dodatkowo obecne krwinki czerwone w moczu...

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą swiadczyć o insulinooporności. proszę koniecznie udać się do lekarza diabetologa.