Niedoczynność tarczycy i objawy PCOS

Witam. Mam 24 lata, niedoczynność tarczycy i objawy pcos. Zalecono mi wykonanie krzywej cukrowej. Czy poniższy wynik wskazuje na insulinooporność? Obciążenie glukoza 75g Glukoza na czczo: 103 mg/dl Glukoza po godzinie: 150 Glukoza po 2 h : 95 Insulina na czczo: 10,26 mu/ml Insulina po 1 h : 78,81 mu/ml Insulina po 2h : 27,36

Lek. Tomasz Budlewski

wynik może wskazywac na zbyt duże wydzielanie insuliny,. prosze koniecznie zgłosic się do lekarza diabetologa.