Pęcherz na jajniku i ból podbrzusza
Witam. Będąc u lekarza ginekologa powiedziałam o bólach podbrzusza. Podaczas wykonywania badania lekarz stwierdził ze mam śluz z krwią. Później przy wykonywaniu badania usg powiedział ze na prawym jajniku jest pęcherz 2,5cm i ze to nic takiego gdyż dojdzie pewnie do okresu, lecz okres mi sie skończył niecały tydzień przed wizyta. Dodam ze juz od kilku wizyt mówił ze jest pęcherz tylko ze wtedy był mniejszy ale cały czas to nic takiego. Czy naprawdę nie ma czym sie martwic? również po stosunku kr

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Trudno mi to stwierdzić bez możliwości oceny zmiany w badaniu USG, dlatego sugeruję kontakt z innym ginekologiem w przypadku gdy czuje Pani duze wątpliwości.