Pęcherze na jajnikach w badaniu USG u 24-latki
Witam! jakieś dwa miesiące temu byłam na badaniach u ginekologa, pani doktor po zrobieniu USG stwierdziła że mam pęcherze w jajnikach, ale do tej pory nie zrobiłam badań. Ostatnio sprawdzałam czy wszystko jest w porządku, i po wsadzeniu palca do pochwy wyczuwam jakąś twardą gulę, jest ona dosyć głęboko, ale dosięgam ją palcem. Nie wiem czy miałam ją przed wizytą u ginekologa. Czy to możliwe że jest to szyjka macicy? Pozdrawiam

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana "zmiana" może być szyjką macicy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.