Pęcherzyk żółciowy obkurczony na drobnych złogach

Witam , proszę bardzo przetłumaczyć "na polski" zdania :pęcherzyk żółciowy obkurczony na licznych drobnych złogach. Obustronnie w nerkach pojedyncze torbiele proste , średnicy ok.1,5 cm (mężczyzna 74 lat).

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Torbiele proste w nerkach to zmiany łagodne. Jeśli nie występują zaburzenia pracy nerek to nie ma powodu do niepokoju. Ponadto badanie wskazuje na występowanie kamicy pęcherzyka żółciowego. Należy udać się na wizytę do specjalisty chirurga.