Pękanie i marszczenie skóry po kontakcie z jakimkolwiek detergentem

Witam.Co mam robić? Po kontakcie z jakimkolwiek detergentem (nawet mydlem w plynie musze uzywac specjalnego) peka i marszczy mi sie skora jest bardzo szorska,są ranki szczerze mówiąc wygląda to strasznie i bardzo szczypie i swedzi np.przy kontakcie z woda czy detergentem.Kremami juz nie smaruje bo nie pomagaja.Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u dermatologa. Jedyny sposób to unikanie detergentów i używanie rękawiczek.

Pozdrawiam.