Pękanie skóry przy napletku po stosunku

Witam. Mam 40 lat. Od jakiegoś czasu, po stosunku pęka mi skóra przy napletku. Z czasem zauważyłem, że skóra zacina się w połowie i w żaden sposób nie chce zejść. Nigdy nie miałem z tym problemu. Gdy próbuje ściągnąć ją całą odczuwam ból. Przy napletku zrobiła się rana z białym nalotem. Pytanie do jakiego lekarza się wybrać ? Mam umówioną wizytę u dermatologa, czy on może wystawić skierowanie do urologa jeśli będzie to konieczne ?

Prawdopodobne rozpoznanie to liszaj twardzinowy i zanikowy. Najpierw warto przeleczyć się u dermatologa, a urolog zostaje w rezerwie, gdyby trzeba było wykonać zabieg.