Co powoduje białą, chropowatą skórę napletka?

Biała chropowata skóra napletka Kilka tygodni temu na górnej części napletka zaczął tworzyć się miały nalot na napletku. Skóra w tym miejscu bardzo swędzi a podczas wzwodu tworzy się ciasny biały pierścień. Czy to może być liszaj twardzinowy? Zamieszczam zdjęcie imgur.com/a/K1Mn7

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza urologa bądź dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć