Biała, twarda i chropowata plama na napletku penisa

Witam, niedawno na napletku pojawila mi sie biala plama (chropowata i twarda w dotyku) ktora powoli rozprzestrzenia sie po nim (tylko po napletku) czym moze to byc spowodowane? brak higieny? i jezeli to mozliwe co moglo by pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, bym bez dokładnej oceny zmiany postawiła jakąkolwiek diagnozę, aczkolwiek opis wskazuje, że może być to rogowacenie białe (leukoplakia). Ponieważ 3-6% takich zmian może ulegać transformacji w nowotwór, wskazana jest konsultacja urologiczna.