Pękanie skóry przy wejściu do pochwy po stosunku

Mam 21 lat i od jakiegoś czasu podczas stosunku pęka mi skóra przy wejściu do pochwy. Nie jest to duże pęknięcie, okolice ranki są lekko opuchnięte. Nie mam problemu z brakiem nawilżenia. Jakiś czas temu stosowałam Mac Mirror500 na grzybicę pochwy, a później Cipronex na zapalenie pęcherza. Brałam przy tym probiotyki. Teraz smaruję się wazeliną.Czego powinnam użyć, żeby pozbyć się problemu? czy mogło go spowodować szare mydło którym się myję te okolice? Biorę tabletki antykoncepcyjne daylette

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenei diaganostyki. proponuje udać się do lekarza ginekologa, jeżeli wykluczy przyczynę z jego dziedziny to proponuje udac się do lekarza dermatologa.