Pęknięcie skóry między odbytem a wejściem do pochwy

Witam, jakiś rok temu zauważyłam pęknięcie skóry między odbytem a wejściem do pochwy. Pęknięcie krwawiło i bolało po czym swędziało goiło się i zaś pękało i tak w koło. Aktualnie pękniecie to powiększyło sie znacznie, a nawet powstało kolejne. Smarowałam maścią tranową lecz to nie pomogło. jest to bardzo uciążliwe w życiu codziennym jak i intymnym, a nie wiem do jakiego lekarza sie z tym udać gdyz jest to dość krępujące. Proszę o radę co to może być i gdzie sie z tym udać.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywane objawy moga świadczyć o szczelinie odbytu, najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się z problemem bezpośrednio do proktologa.