Pęknięcie jęczmienia na powiece

Witam Mam jęczmień na powiece przez ostatnią noc bardzo wyrósł i niestety pękł w niewygodnym miejscu dokładniej pod powieką od strony oka nie mam jak go samodzielnie wycisnąć czy jest jakiś inny sposób by go usunąć

Witam. Powinien Pan zgłosić się do lekarza który oczyści ranę w sposób prawidłowy a przede wszystkim sterylny.