Pęknięcie krosty w okolicach kości ogonowej

witam w okolicach kosci ogonowej od ok 2tygodni zrobila mi siie jskby krostka i to pekło jak jezdziłam na roweże sączy sie z tego jak by ropa ale tyloko ja siadam lub napinam miesnie czsem jest tak ze mnie wogole to nie boli a czsem az nie moge siedziec nie wiem co to moze być .Prosze o porade

Opisana przez Panią dolegliwość prawdopodobnie jest przeróbka okoloodbytnicza. Prosze skonsultować sie z lekarzem , bowiem w takiej sytuacji wskazane jest leczeńie zabiegowe.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka