Pęknięcie prezerwatywy dwa dni po zakończeniu okresu

witam, 12.09 uprawiałam seks z moim chłopakiem, lecz pękła nam prezerwatywa. Niestety nie wiedzieliśmy o tym, i prawdopodobnie skończył we mnie, choć widać było spermę na prześcieradle, co może oznaczać że również zdążył wyjąć przed wytryskiem (nie jesteśmy pewni) okres miałam 7.09, natomiast krwawienie skończyło się ok 10/11.09

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.