Pęknięcie torbieli na jajniku a obfite miesiączki ze skrzepami
Witam mam pytanie w maju na usg miałam torbiel na lewym jajniku o wielkosci czeresni,dzisiaj robiłam powtórnie usg i nie mam już torbiela..tzn że mi pękł ,czy mam się czego obawiać...bo lekarza mam dopiero 8 wrzesnia...jeszcze zapomniałam powiedzieć że mam obfite miesiączki z duzymi skrzepami!!! proszę o odpowiedż...pozdrawiam

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Mogła to byc torbiel poowulacyjna. Jeśli się wchlonęła to bardzo dobrze.
Pozdrawiam.