Pęknięta prezerwatywa i tabletka po a ciąża

witam, wczoraj mialam dzien plodny a dzis w nocy pekla nam prezerwatywa, dzis o 12 jade do lekarza po recepte na tabletki "po" czy to mozliwe ze jednak nie zadziala i bede w ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zastosowanie tzw "tabletki po" w ciągu 72h od stosunku daje bardzo wysoką skuteczność działania. Nie powinna Pani mieć powodów do niepokoju. Pozdrawiam