Pełne stosunki i petting a ciąża

Witam Pania , prosze o odpowiedz od 6 dnia cyklu uprawialam sex co drugi dzien z partnerem, i 17 d.c uprawialam petting ktory nie zakonczyl sie wytryskiem ,spodziewam sie dziewczynki ,moje pytanie czy ciaza moze byc wynikiem tego pettingu czu w 100 % z pelnego stosunku, jeszcze jedno 12-13 d.c mialam lekkie krwawienie czego wczesniej nie mialam , prosze o odpowiedz petting byl z innym partnerem

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ciąża może być wynikiem pełnego stosunku lub pettingu. Nie da się tego jednoznacznie rozstrzygnąć. Po porodzie możliwe będzie zlecenie testów genetycznych, których wynik wskaże, który z partnerów jest ojcem dziecka.