Zajście w ciążę po stosunku przerywanym

Witam mam pytanie czy mogłam zajść w ciaze gdy moj partner nie doszedl we mnie a po za mna tzn zakonczyl na moim brzuchu potem wzielam kapiel i umylam sie dokladnie prosze oi odpowiedz nie chcialabym byc w ciazy to bardzo wazne dla mnie mam jeszcze jedno pytanie zwiazane z krwawieniem tzn nie jestem dziewica juz bo pierwszy raz jest za mna ale od niedawna chodzi o to ze gdy zmieniamy pozycje wspolzyciu to z okolic intymnych po ostatnim stosunku mialam lekkie krwawienie co to oznacza

Witam! Jeżeli stosunek miał miejsce w czasie dni płodnych, jak najbardziej istnieje ryzyko ciąży. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną, w płynie preejakulacyjnym mogą bowiem znajdować się plemniki. Jeśli chodzi zaś o krwawienie bezpośrednio po stosunku, to może być ono oznaką schorzeń narządu rodnego np. nadżerek szyjki macicy. Proszę zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie,