Ryzyko ciąży po stosunku przerywanym z użyciem prezerwatywy

Witam. Mam pytanie czy jezeli z partnerka stosunek przerywany Z PREXERWATYWA od poczatku i gdy chlopak "dochodzi" i ale nie w partnerce tylko tak jak napisalem stosunek przerywany to jaka jest pewnosc aby parntnerka nie zaszla w ciaze ?

Witam. Sam stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną gdyż w płynie preejaklulacyjnym znajdują się plemniki. Przy użyciu prezerwatywy nie ma potrzeby dodatkowego zabezpieczania się w taki sposób.