Penfigoid - pęcherze pękające pojawiające się na całym ciele

U kobiety w wieku 97 lat podejrzewa się Penfigoid - pęcherze ( pękające) pojawiające się na całym ciele. Choroba się nasila mimo stosowania maści Sel.Ac.borci Hydrokortizson Eucerini, EDELAN, METYPRED, Poszukuję lekarza, który podejmie się leczenia. Proszę o wskazanie szpitala, który specjalizuje się w leczeniu tego typu chorób. Musimy ulżyć cierpiącej kobiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę poprosić o skierowanie do Kliniki Dermatologii ( w Państwa regionie znajduje się na ul. Francuskiej w Katowicach). Pozdrawiam.