Petting a możliwość zapłodnienia

pieściłam swojego chłopaka doszło do wytrysku,on poszedł umyć ręce mydłem ja też,odczekaliśmy chwilę i zaczął mnie pieścić,lecz nie wsadzał w sumie palca w dziurkę,może delikatnie jeździl po łechtaczce i trzymał palec na dziurce ,jestem dziewicą i miałam wtedy dni niepłodne,czy mogło dojść do zapłodnienia?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli prawidłowo wyliczyła Pani dni niepłodne to nie ma możliwości zapłodnienia. Proszę pamiętać że fakt iż jest Pani dziewicą nie ma znaczenia. Dziewica może zajść w ciążę.