Jak duże jest prawdopodobieństwo zapłodnienia w tym przypadku?

Witam przychodzę z takim zapytaniem Jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia z źle domytych rąk na których znajdował się prrejakulat ? Była sytuacja gdzie robiłam dobrze chłopakowi ręka po wszystkim poszłam umyć ręce woda i mydłem ale nie wiem czy dokładnie po umyciu jakoś 2-3 minuty później wsadzilam sobie palec do pochwy ? Przychodzę wiec z pytaniem jakie jest prawdopodobieństwo ze doszło do czegoś z złe umytych rąk ? Proszę o odpowiedz

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

szanse zapłodnienie w opisywanym przez Panią przypadku są znikome. W preejakulacie znajdują się niewielkie ilości plemników, które mają mniejsze zdolności poruszania niż te znajdujące się w nasieniu z normalnego wytrysku. Co więcej, jeśli umyła Pani ręce, to raczej pozbyła się Pani wydzieliny partnera, więc szansa na ciąże jest naprawdę niewielka.

Więcej informacji na podany temat znajdzie Pani w pytaniach innych użytkowników, do których odsyłam poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-plemniki-przeniosly-sie-przez-palce

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.