Petting i spóźnianie się miesiączki a zmiana klimatu

Witam, ostatni okres zaczął mi się 07.09, 22.09 uprawiałam petting z chłopakiem (jestem dziwicą). On był w bieliźnie, ja nie. Dotykał mojej łechtaczki i pochwy, a później wkładał palec głębiej. W trakcie gdy na mnie leżał, napierał na moją pochwę ze 3 razy swoim członkiem (w bieliźnie). Miał erekcję, nie wiem czy miał wytrysk. Od tej pory nadal nie mam okresu. Mogę dodać, że byłam w Grecji, gdzie jest inny klimat i stresuję się tym i rozpoczęciem studiów. czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli nie doszło do przedostania się nasienia lub preejakulatu wgłąb pochwy to ryzyko zapłodnienia jest znikome. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy. Do innych przyczyn braku krwawienia należą m.in zaburzenia hormonalne, stres, przemęczenie czy zmiana klimatu. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.