Wytrysk w bieliźnie a ryzyko zapłodnienia

Witam Chciałam zapytać czy jeśli chłopak ma wytrysk ale jesteśmy oboje w bieliźnie to czy może dojść do zapłodnienia,oczywiście podkreślam że on leży na mnie.I chciałam się jeszcze dowiedzieć czy jeśli chłopak dotyka mnie swoim przyrodzeniem w okolicy łechtaczki to czy jest możliwe zapłodnienie?

Lek. Jacek Ławnicki

W opisane sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Aby doszło do zapłodnienia musi dojść do przedostania się plemników wgłąb pochwy. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zachowania.