Petting i wytrysk przez ubranie a ryzyko ciąży

Witam! Trzy dni temu uprawialiśmy z dziewczyną peeting(ocierając się o siebie) i ejakulowałem. Miała na sobie majtki i getry. Na getrach zrobiła się plama i majtki też były mokre (prawdopodobnie z podniecenia). Dodam, że moja partnerka powinna mieć okres za około 2 dni, więc nie powinna mieć wtedy dni płodnych. Przedwczoraj miała ból dolnej części brzucha, który ustąpił, lecz od tego czasu jest jej niedobrze i często sika. Jaka jest szansa, że mogła zajść w ciążę? Czy to możliwe bez penetracji?

Są znane takie przypadki, choć są to zdarzenia nader rzadkie.
Wyjściem jest zakładanie prezerwatywy do pettingu. Praktyka niepopularna, choć coraz częściej stosowana. Oszczędza to stresów "popettingowych". Pozdrawiam.