Picie alkoholu przy tabletkach Concor Cor

Witam. Przez około 2,5 miesiąca brałam tabletki concor cor 1,25 pozniej okazało sie ze były one niepotrzebne i odstawiałam je przez 3 tygodnie biorąc po pol tabletki. Od odstawienia minął tydzien. Czy moge pic juz normalnie alkohol?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poczekać jeszcze tydzień i udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.