Pięciokrotnie podniesiony poziom prolaktyny

Dzień dobry. Po zbadaniu poziomu prolaktyny wyszedł mi pięciokrotnie wyższy poziom niż norma.( norma 50-200) ja miałam 900 . Dostałam bromergon. Tylko nikt mi nie powiedział jak długo go mam jeść? Mleko zanikło. ALE tak samo było parę lat temu, jakiś czas był spokój potem mleko znowu wróciło.Wiem że muszę iść do endokrynologa ,ale kolejki długie - czerwiec, a ja muszę wiedzieć jak długo jeść ten lek.A może muszę zrobić jeszcze dodatkowe badania. Bardzo proszę o podpowiedź. Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Leczenie kontynuuje się do uzyskania poprawy wyników prolaktyny. Ile ono potrwa ciężko mi powiedzieć bez znajomości przyczyny hiperprolaktynemii.