Pieczenie i ucisk kolana u 29-latki po operacjach

dzień dobry mam 29 lat i mam problem z prawym kolanem juz od 2006 roku mialam operacje i mialam uszkodzona chrzastke kłykcia kosci udowej. a teraz przeszlam nastepna operacje tego samego kolana i mam usunieta czesciowo łekotke boczną i chondromolacje kłykcia udowego kości udowej 1/2 stopień. lecz galej czuje w tym kolanie pieczenie oraz ucieka mi to kolano na boki nie moge normalnie chodzic prosze o pomoc bo muj lekarz nic mi nie mówi jak mu opowiadam ze mnie boli tylko patrzy sie na mnie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.