Pieczenie pochwy a biała wydzielina

witam , moj problem zaczął sie w lipcu kiedy zlapał zapalenie pecherza po pierwszym stosunku . Leczylam sie na własna reke tabletkami bez recepty z apteki potem problem powrocil znowu sama sie leczylam ale zosalo mi po tym pieczenie pochwy i biala wydzielina bylam u ginekologa przepisal mi leki przeciwygrzybicze doustnie i dopochwowo nie pomoglo poszłam drugi raz przepisal mi na zapalenie baktryjne biore 3 dzien a poprawy nie widze , co mi jest ? wykańcza mnie to psychicznie

Piotr Pilarski

Objawy wskazują na zapalenie grzybicze. Dodatkowo sugeruję stosowanie preparatu iladia direct plus.

Pozdrawiam.