Silny ból jajnika podczas pierwszego dnia okresu

Witam, mam problem od jakiegoś czasu w dzien rozpoczęcia okresu dostaje bardzo silnych bółi prawego jajnika.. Ostatnio pech chcial ze ból zlapal mnie gdy bylam na miescie, w pewnym momencie zalalam sie potem ,zrobilo mi sie duszno, nogi mialam z waty, ledwo doszlam do domu.. ból jest nie dozniesienia.. jest płacz.. biegunka i czasem nawet krzyz boli.. po cytologi lekarz przepisal tabletki anty,zeby tak nie bolalo, nie pomoglo,czasem na zastrzyki musialam jezdzic na pogotowie.. Co mi jest ?! :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie bolesnych miesiączek. Jeśli dotychczasowe leczenie nie przynosi rezultatów to powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa. Lekarz dokona modyfikacji terapii.