Silny ból w dole brzucha we wczesnej ciąży

Witam , Jestem we wczesnej ciazy w niedziele w nocy zlapal mnie silny bol w dole brzucha tak jakby kłujący a zarazem sciskajacy przy tym cala sie zgrzalam i odrazu musialam isc do toalety powtorzylo sie tak dwa razy przy czym stole byla bardzo wodnisty do dzisiaj juz sie nie powtorzylo ale odczuwam delikatny klujacy bol po prawej stronie podbrzusza c i odczasu do czasu pobolewa mnie cale podbrzusze i mam uczucie jakb lekarz stwierdzil ze jak nie ma krwawienia to jest wporzadku czy aby napewno ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.