Silne bóle brzucha podczas pierwszego dnia okresu

Witam, Od pewnego czasu pierwszy dzien okresu mam silne bóle brzucha. Kiedys brałam nospe i pomagało. Niestety ostatnio juz nawet podwójna dawka nie pomaga. Kilka razy sięgnęłam po ketonal gdyż została mi jeszcze pare tabletek po zabiegu usunięcia ósemki. Bol minął momentalnie i mogłam funkcjonować cały dzien. Chciałabym sie dowiedzieć czy sa jakies inne leki, podobne do Nospy o silny działaniu rozkurczajacym dostępne bez recepty?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety No-Spa forte jest najlepszym lekiem rozkurczowym bez recepty. Jeśli jednak ma Pani tak silne dolegliwości bólowe, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który wykluczy patologiczne podłoże objawów.