Pieczenie pochwy dwa dni po pierwszym stosunku

Witam. Pare dni temu przezylam swoj pierwszy raz. Nie krwawilam i troche bolalo. Dodam ze jestem w wieku 18 lat. Chodzi o to ze 2 dni pozniej bardzo piekła mnie pochwa i nie wiem czy to normalne. Nie moglam normalnie oddac moczu trwa to juz 3 dzien i bardzo bolało ale poszlam do apteki po clotrimazolum dopochwowy i illadian direct plus biore i niby jest lepiej ale co robic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli powyższe objawy sie utrzymują zalecam wizyte u ginekologa celem zbadania i ustalenia postępowania. Pozdrawiam