Pieczenie podczas oddawania moczu - czy jestem w ciąży?

Mam problem, kiedy oddawałam mocz, to strasznie mnie piekło, a jak się podcierałam, to było trochę krwi, a okresu na pewno nie mam...

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Zdecydowanie nie są to objawy ciąży, tylko zakażenia dróg moczowych.
Powinna Pani czym prędzej zgłosić się do lekarza po antybiotyk. Infekcja sama nie minie.
Bakterie nieleczone, jeśli się namnożą, mogą uszkodzić nerki.
Z poważaniem