Brak miesiączki: Czy to może oznaczać ciążę?

Od kilku dni mam ból podczas końcówki oddawania moczu, nie mam miesiączki co bardzo mnie niepokoi a w dodatku zaczęły mnie boleć nerki. Co to może być? Czy to ciąża? Czy jakieś zapalenie?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
To zdecydowanie objawy zakażenia dróg moczowych. Powinna Pani jak najszybciej otrzymać antybiotyk. Jeśli bolą Panią nerki infekcja może doprowadzić do ich uszkodzenia łącznie z ich niewydolnością i koniecznością dializ do końca życia.
Z poważaniem.