Pieczenie podczas stosunku

Mam 19 lat, współżyję od niedawna. Czasami podczas stosunku odczuwam dziwne pieczenie w okolicach pochwy. Czym to jest spowodowane? Czy jestem na coś chora, bądź to co innego?

Redakcja abcZdrowie

Wita serdecznie,
Pieczenia podczas stosunku mogą świadczyć o stanie zapalnym pochwy. Ale nic Pani nie pisze o innych objawach takich jak pieczenia czy świąd. Inną przyczyną mogą być mechanice otarcia podczas stosunku. Może to być spowodowane zbyt małą ilością wydzieliny w drogach rodnych podczas pobudzenia. Wówczas warto zastosować żele nawilżające.
Gdyby dolegliwości nie ustępowały wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam

Witam. Opisane objawy prawdopodobnie spowodowane są infekcją okolic intymnych. Proponuję wizytę u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.