Pieczenie, rwanie i bóle całego ciała
Witam niewiem juz do kogo sie zglosic od dwuch miesiecy boli mnie cale cialo w srodku piecze rwie kluje pulsuje a najgorzej ze niemoge normalnie oddychac a najgorzej jest przy jakimkolwiek wysilku ciagle chrzakam,kolata serce do tego piecze mnie jezyk i jest popekany i co chwila nawraca grzybica j.ustnej,bylam juz u pulmonologa ,laryngologa,arelgologa,neurologa,usg i nad tarczycy ok gastroskopia,sor,ekg badania krwi,cukier magnez mocz bad.plwociny, i wymaz z gardla tez ok

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuję udąc sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszytkich wyników bedzie mozna okrreslic odpowiednie dalsze postepowanie.