Pieczenie szyi, karku i ból pleców
Witam 33lat ,moje dolegliwości zaczęły sie rok temu. Objawały sie na przemian to delikatnym pieczeniem szyi z lewej strony,to bólem lewego nadgarstka. Obecnie szczególnie uciążliwe jest pieczenie szyi, karku,ból promieniuje do żeber (bolą przy dotyku) i do pleców łopatki ( z lewej strony).Tak na przemian jak piecze szyja to nie bolą plecy i odwrotnie.Z badań wykonałem rezonans odcinka szyjnego kręgosłupa,rtg klatki piersiowej,usg jamy brzusznej,wyniki nic nie wykazały,dziękuje za odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli wykonane badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, nadwrażliwą skórę powinien ocenić specjalista dermatolog. Jeśli wykluczone zostaną wszelkie patologie organiczne, warto rozważyć psychogenne pochodzenie objawów.