Pieczenie u wejścia pochwy po stosowaniu żelu do higieny intymnej

Witam Mam problem bo jak wczoraj wieczorem myłam miejsce intymne żelem do tego przeznaczonym to dzisiaj piecze mnie przy wejściu do pochwy proszę o radę ?.

Witam. Być może żel zawiera w swoim składzie składnik który wywołał u Pani reakcje alergiczna. Proszę zaprzestać jego stosowania a jeśli objawy nie ustąpią be konsultować się z ginekologiem.