Pieczenie w cewce moczowej i osłabienie organizmu

Dzień dobry! Ja zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie pomocy. Wykryto u mnie bakterię ureaplasma, na którą zażywałem antybiotyk o nazwie tetracyklina, furagin i trzeci, którego nazwy nie pamiętam. Później uprawiałem seks z prezerwatywą i podczas wytrysku poczułem pieczenie w cewce moczowej, ten objaw miałem ok. 1 miesiąca. Posmarowałem penisa maścią przeciwgrzybiczą o nazwie Pimafucort, która dostała mi się do cewki moczowej, z której zaczął wypływać przezroczysty śluz wraz z bólem mięśni osłabieniem i opuchlizną gardła oraz mocnym bólem z wewnętrznej strony łokci i kolan. Trwało to ok. 1 miesiąca. Kłucie w cewce i ból łokci i kolan trwa do dzisiaj, ok. 5 miesięcy. Zrobiłem badania na hiv, gnc i usr - wynik ujemny oraz morfologię, badanie ogólne i na posiew moczu oraz wymaz z cewki, wszystko w porządku, nerki i prostata też.

Bardzo proszę o pokierowanie mnie, w jakim kierunku mógłbym się jeszcze przebadać. Tylko proszę mnie nie odsyłać do lekarzy. Przepraszam, ale chyba nie bardzo wiedzą co mi jest, a ja już jestem bezradny. Pozdrawiam! Z góry dziękuję.

Witam!
Opisane dolegliwości sugerują reaktywne zapalenie stawów (inaczej zespół Reitera). Taka przyczyna może mieć związek z infekcją cewki moczowej. Bakterie najczęściej powodujące reaktywne zapalenie stawów to: Ureaplasma urealyticum, Yersinia enterocolitica i Pseudotuberculosis, Chlamydia trachomatis i Ch. pneumoniae, a także Salmonella spp., Schigella, Campylobacter, Streptococcus beta - hemolizujący. Objawy ze strony stawów pojawiają się w różnym czasie po infekcji. Czasem jest to okres od 3 do 4 tygodni. Z uwagi na przebytą infekcję układu moczowego warto w tej chwili wykonać badania podstawowe: OB, CRP, badania w kierunku patogenów układu moczowego czyli C. trachomatis, U.urealyticum czy M.hominis. O dokładnym panelu badań powinien zadecydować reumatolog i z nim należy skonsultować problem. Konieczne jest dokładne badanie fizykalne, aby można było zaplanować dokładną diagnostykę. Zachęcam do wizyty u reumatologa, w tej chwili nie można powiedzieć nic więcej. Pozdrawiam serdecznie!