Jak pozbyć się pieczenia w cewce moczowej prącia?

Pieczenie w cewce moczowej prącia Witam. Mam 29lat. Od około tygodnia czuję spory dyskomfort i ciągłe pieczenie w cewce moczowej prącia, prawdopodobnie dostał się tam żel pod prysznic, zrobiłem profilaktycznie badanie ogólne moczu, posiew moczu, badanie nasienia w kierunku bakterii i grzybów, wszystkie badania są w porządku w normie, nie wykryto bakterii w nasieniu. Pieczenie wzrasta również po wytrysku nasienia. Zacząłem jeść żurawinę, urosept, piję herbatę z pokrzywy oraz wierzbownicy drobnokwiatowej, ale nic nie pomaga. Czy mają Państwo jakąś radę jak pozbyć się tego pieczenia, bo jest to bardzo uciążliwy problem.
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania

Bakterie takie jak Ureaplsam urealitycum czy Mycoplasma genitalium, odpowiedzialne za zapalenie cewki moczowej, mogą być niewykrywalne w standardowych badaniach. Dlatego potwierdzeniem zakażenia cewki moczowej może być badanie mikroskopowe wymazu z cewki. Wykrycie neutrofilów świadczy o zakażeniu. Leczenie polega na podaniu antybiotyku. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty