Pieczenie w klatce piersiowej a tendencja do tworzenia się skrzepów

Witam! Mam 27 lat. W 2015 roku miałam zawał wywołany przez skrzep oraz zamykane PFO. Mam tendencje do tworzenia sie skrzepow. Od kilku dni odczuwam niewielkie pieczenie w klatce piersiowej po przebudzeniu, , nie promieniuje. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna diagnostyka jeśli silny ból pilny kontakt z lekarzem lub pogotowiem lub izba przyjęć /sor