Pieczenie w klatce piersiowej, duszności i wysoki puls u 39-latki

Witam serdecznie jestem 39 letnia kobieta od dluzszego czasu mam problemy z sercem ,mianowicie czuje sie bardzo slabo pojawia sie pieczenie w klatce piersiowej ktore potrafi sie utrzymac do kilku godzin,ostatnio poczulam scisk w klatce piersiowej i dusznosci ze az zrobilo mi sie slabo ale po chwili to minelo cisnienie140\90\95,ale przewaznie mam niskie 80\60\100,mam przytym szybkie kolatania serca,bardzo nie pokoi mnie wysoki puls ktory dochodzi do 120 uderzen na minute.serdecznie dziekuje

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy najprawdopodobniej są na tle emocjonalnym. Proponuję zgłosić się do lekarza i ewentualnie rozważyć konsultację psychiatryczną.