Uczucie osłabienia, bóle w klatce piersiowej, duszności i wysoki puls

Witam, mam taki problem mam 21 lat i moim problemem jest to ze czasami mam uczucie oslabienia jakby drzenia bole w klatce piersiowej czasami samego lewego ramienia czasami dusznosci wysoki puls czasami 120 cisnienie raczej dobre na wizycie u kardiologa mialem robione echo serca i wyszlo dobre holter tez dobry sr puls 80.prawdopodobnie mam tez refluks. Czy te dolegliwosci to nerwica? caly czas mam wrazenie ze to jakis zawal dodam ze jestem dosyc nerwowy.

Proponuje konsultacje z psychologiem, być może istnieje jakiś czynnik stresowy generujące w Panu napięcie ujawniające się pod postacią somatyczną.