Pieczenie w odbycie i krwawienie

Witam. Mam 22 lata i od dwóch tygodni mam problemy jeśli chodzi o wypróżnianie się. Czuję pieczenie w odbycie i co jakiś czas leci mi krew. Wcześniej nie miałem takich dolegliwości. Jeśli coś zjem to chwila moment już biegnę do toalety. Jest co dosyć uciążliwe. Nie wiem co robić. Tak jest już dłuższy czas. Około 6 razy dziennie biegam do toalety. Nie mogę określić konsystencji kału bo jest przeróżny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.