Pieczenie w okolicy narządów i pęcherza

Witam, Od dłuższego (3lata) czasu borykam się z bólami, w sumie pieczeniem ni to pęcherza ni to pieczenie w okolicy narządów, dodatkowo bóle brzucha. Robiono cystoskopię, kolonoskopię, badanie krwi morfologia, badanie na chlamidię, posiew moczu, posiew z pochwy, cytologia wszystkie wyniki dobre... gdzie mam się udać po pomoc do jakiego specjalisty powinnam się udać...nie daj mi to normalnie funkcjonować...Pozdrawiam proszę o jakieś sugestię...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.