Pieczenie w sercu u 26-latki

Witam mam taki problem gdzies od dwoch tygodni mam pieczenie w sercu mam 26 lat oprucz tego co chcwile mam jakies zapalenie ucha juz chyba z 3 razy w ciagu dwoch miesiecy kazde ucho .Bylem na pogotowiu ale ze nie jestem ubezpieczony zrezygnowalem .prosze o szybka odpowiedz co to moze byc .pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podaje Pan dokładnego charakteru bólu, jak długo trwa, czy jest nagły, czy przewlekły, czy promieniuje, jakie czynniki go nasilają. Przyczyn bólu, pieczenia w klatce piersiowej może być kilka: choroba wieńcowa, refluks, zapalenia serca. Należy się udać do lekarza, wykonać EKG i zrobić podstawowe badania.
Pozdrawiam